20 Yıldır Sizlere Hizmet Veriyoruz


  İŞ BAŞVURUSU

  BTE Makina olarak öncelikli hedefimiz alanında istekli, araştırmacı, sorumluluk bilinci yüksek ve kurum kültürüne uygun çalışanlar yetiştirerek, kendilerini geliştirme imkanı sunmak ve doğru pozisyona doğru adayları yerleştirerek üretim kalitemizi artırmaktır. Bu inançla, öncelikli olarak insana yatırım yapıyor ve işe alım sürecinden başlayarak tüm çalışanlarımıza verimlilik, işe bağlılık, kalite odaklılık ve müşteri memnuniyetine önem verme gibi özellikleri aşılamaya çalışıyoruz. Hızlı bir şekilde büyüyen, değişime ve öğrenmeye açık bir şirket olarak geleceğe daima umutla bakıyor ve hep en iyisi olma yolunda ilerlemeye devam ediyoruz.

  BTE Makina hedeflerine doğru yürürken sürekli gelişime ve öğrenmeye açık, motivasyonu yüksek, istekli ve kendini alanında geliştirmek isteyen, ya da kendini alanında geliştirmiş, bizimle bilgi paylaşımı yapabilecek, alanında profesyonel çalışma arkadaşlarını kabul etmekten memnuniyet duyar ve tüm çalışma arkadaşlarının kendilerini rahat ve motive hissedebileceği çalışma ortamını sağlamaya özen gösterir.

  Sizde hızla büyüyen BTE Makina Ailesi’nin bir parçası olmak isterseniz sol tarafta bulunan formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Kadro ihtiyacı, mesleki ve teknik bilgi birikimi dikkate alınarak uygun bulunan adaylar mülakata davet edilmekte ve değerlendirmeler olumlu olduğu takdirde iş teklifi yapmak üzere adayla tekrardan bir görüşme sağlanmaktadır.

  Boru & Profil, Dilme, Boy Kesme, Trapez ve Rollform hatlarının imalatını yapmaktayız.

  İletişim